Ontwerpen Realiseren Ontzorgen

Renovatie OBC Bemmel – De Essenpas

Onze werkzaamheden in Bemmel krijgen een mooi vervolg. Na de oplevering van de nieuwbouw van OBC Bemmel gaan we nu ook aan de slag met de renovatie van De Essenpas, het bestaande schoolgebouw op dezelfde onderwijslocatie. Daarmee krijgt ook dit deel een stevige upgrade richting Frisse Scholen Klasse B.

In samenwerking met Van de Water Bouw verzorgen we binnen deze opdracht zowel de elektrotechnische als de werktuigbouwkundige installaties. Het gebouw wordt verbeterd op het gebied van ventilatie, verlichting en koeling. In de leslokalen brengen we fancoil-units aan en passen we het bestaande ventilatiesysteem aan.

In een aantal lokalen worden daarnaast WTW-units toegepast. Zo werken we toe naar een gezond en comfortabel binnenklimaat dat aansluit op de uitgangspunten van Frisse Scholen Klasse B.

Ook de aula wordt aangepakt. Hier wordt een nieuwe mediatheek gerealiseerd, inclusief de benodigde elektrotechnische en werktuigbouwkundige voorzieningen.

De planning is strak. De leslokalen moeten op 17 augustus gereed zijn voor het nieuwe schooljaar, inclusief de nieuwe verlichting. Daarom voeren we de werkzaamheden gefaseerd uit en geven we de leslokalen als eerste prioriteit. De inbedrijfstelling en de werkzaamheden in de algemene ruimten volgen aansluitend.

Een mooie vervolgopdracht waarin comfort, kwaliteit en een gezond binnenklimaat samenkomen. We kijken uit naar een prettige samenwerking en een sterk eindresultaat.