Ontwerpen Realiseren Ontzorgen

Frietkar op de bouw bij WUR Lelystad

Een goed project staat of valt met teamwork. Samen zorgen we ervoor dat alles tot in de puntjes klopt. En terwijl we hard werken aan de laatste loodjes bij WUR Lelystad, komt de oplevering steeds dichterbij. In week 9 worden de brandmeld- en inbraakinstallatie ingeregeld, evenals de lichtregeling door Helvar, en vindt de NEN1010-keuring plaats.

Hard werken mag ook beloond worden! Daarom hebben we samen met Van Dijnsen een frietkar van Friet Enzo geregeld. Een mooi moment om samen even stil te staan bij de inzet van iedereen én te genieten van een lekker frietje en een snack.

Nog even de puntjes op de i en dan leveren we weer een prachtig project op. Blijf onze website in de gaten houden voor de oplevering!